Baskılı Balon Nedir?

Baskılı Balon Üretimi

Özel balon baskı makinesiyle serigraf baskı yapılan balon. Baskı rengi 4 renge kadar çıkabilir. Resim baskısı sadece tek renk yapılabilmektedir.

Baskı Balon Rengi:

Zemin (balon rengi) dahil olmak üzere 5 renk, dokümanın uygun olması durumunda nokta tram tekniğiyle 4 rengin üzerinde baskı yapılabilir.

Tek yüz Baskılı Balon:Baskılı Balon, İsim Baskılı Balon, Logo Baskılı Balon, Baskılı Balon Fiyatları

Balonun tek tarafına baskı yapılmasıdır.

Ters Balon baskı:

Balonun şişirilen kısmı yukarıda olduğunda baskının düz gözüktüğü baskı türüdür.

Çift yüz Baskılı Balon:

Balonun çift tarafına baskı yapılmasıdır.

Fotoğraf Baskılı Balon :

Doğum günü, sünnet, nişan yada düğünler gibi özel günleriniz için basılmasını istediğiniz fotoğrafınızı teslim ettikten 24 saat sonra fotoğraf baskılı balonlarınızı alabilirsiniz. (Tek renk basılır. Siyah baskı olması tavsiye edilenidir.)

Balonlar sloganınızı ve mesajınızı iletmek için çok etkili bir yoldur. Baskılı Balon, ifade etmek istediğiniz şeyin bir balonun üstüne uygun renk bileşenleri ile basılmasıdır. Balon üzerine bastırmak istediğiniz firmanızın logosu da olabilir, sadece bir yazıda olabilir bir resimde olabilir.
Baskılı Balon Hizmetleri
Son dönemlerde kurum ve kuruluşların çeşitli etkinlik ve organizasyonlarında kullanmış oldukları en iyi tanıtım aracılarından birisi de baskılı balonların olduğunu söyleyebiliriz. Baskılı baloncu adresinde yapılan birden farklı hizmetleri bir arada görerek hizmetlerden bir an önce yararlanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle web sayfası içerisinde baskılı balon çeşitleri yer almaktadır. İstediğiniz zevke uygun baskı tasarımları balonlara yapılarak firma reklamlarınızı yapabilmek ve sloganlarınızı balonlar aracılığı duyurabilmek artık sizin açınızdan da daha kolay bir duruma dönüşmeye başlayacaktır. İstediğiniz renkte balon tasarımlarından güvenilir firma aracılığı ile artık gönül rahatlığı ile yararlanabilecek ve ihtiyaçlarınızı da en iyi şekilde karşılama şansına sahip olacaksınız.

Kurumsal odaklı firma dur durak bilmeden ihtiyaç sahibi ticari firmalara özel olarak isim baskılı balon tasarımları da yaparak katkı sağlamaktadır.  Firmanızın logosunu göklerde bulundurmak ve hedef kitlenizin de tüm dikkatlerini sizin üzerinize çevrilmesini bir an önce sağlamak adına logo baskılı balon yoluna başvurarak balonlar üzerinde logonuzun basılmasını sağlayabilirsiniz. O halde hemen sizlerde balon-baskili.com yoluna başvurarak tüm bu hizmetlerden bir an önce yararlanabilirsiniz.