Logo Baskılı Balon Fiyatları

alisan-usta-baskili-balonFirmanızın reklam ve tanıtım organizasyonlarında kullanıma uygun olan logo baskılı balonlar reklam ve promosyon çalışmaları için en ideal çözümlerden bir tanesidir. Maliyetleri diğer promosyon çalışmalarına göre daha uygun olmakla birlikte, üretici firmadan balon siparişi sağlamak sizin için en minimum bütçeye ulaşmak olacaktır.

Birbirinden farklı renklerden oluşan, baskılı balon çeşitlerimiz ile Türkiye’nin her yerine hizmet sağlamakta olan firmamız. Logo Baskılı Balon çalışmalarını titizlik ve özen ile gerçekleştirmekte olup en minimum süre içerisinde kargo şirketine teslim etmeyi hedeflemektedir.

Sistematik olarak ilerleyen alt yapımız ve firma profilimiz ile işlerimizde herhangi bir aksama olmadan söz verdiğimiz gün de kargoya teslim ediyoruz.

damlasakizi-baskili-balonİstanbul merkezli olan firmamız Baskılı Balon İzmir, Baskılı Balon Ankara ve diğer çevrelerinde de belirli bir potansiyeli ulaşmış olup, İstanbul’daki büyük pazarın dışında kalan firmalara ve müşterilerimize problemsiz ve sıkıntısız bir hizmet sağlamaktayız.

Balon Üretimi konusunda yılların vermiş olduğu bilgi, tecrübe ve başarı ile İstanbul’da iki ayrı noktada binamız bulunmakla birlikte, bir binamız sadece üretim hattına ait olup diğer bina ise baskılı balon çalışmaları yürütmektedir.

 

Logo Baskılı Balon çalışması yaptırmak isteyen müşterilerimizin iletişim sayfamızdan veya aşağıda bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Detaylı Bilgi

Web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi İletişim sayfamızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0212 909 22 56 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.